Myynti: Autotallinovet

Turner-asiantuntijat. Kaikissa autotallinoviasioissa!

Uudiskohteet

Pohjois-Suomi

Paavo Holopainen

044 5639 812
paavo.holopainen@turner.fi

Länsi-, Keski- ja Itä-Suomi

Jukka Orhanen

040 5179 100
jukka.orhanen@turner.fi

Etelä-Suomi

Walter Korttinen

041 5465 899
walter.korttinen@turner.fi

Oviremontit

Pohjois-Suomi ja Kainuu

Pauli Haho

044 5639 848
pauli.haho@turner.fi

Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

Raimo Säkkinen

044 5639 850
raimo.sakkinen@turner.fi

Keski-Suomi

Pauli Sillanpää

044 5639 858
pauli.sillanpaa@turner.fi

Itä-Suomi

Mika Karppinen

044 5639 890
mika.karppinen@turner.fi

Lappeenrannan talousalue

Timo Tolvanen

044 9882 587

Pirkanmaa

Jouni Lähdetniemi

044 5639 849
jouni.lahdetniemi@turner.fi

Varsinais-Suomi

Markus Räihä

044 5639 804
markus.raiha@turner.fi

Päijät-Häme

Ville Kinnunen

044 5639 845
ville.kinnunen@turner.fi

Itä-Uusimaa, Mikkeli - Kymenlaakso

Antti Pekkala

044 5639 859
antti.pekkala@turner.fi

Länsi-Uusimaa

Erik Kukko

044 2614 648
erik.kukko@turner.fi

Löydät lähimmän Turner asiantuntijan myös postinumerohaun avulla!

 

Suomen suurin
- varma valinta!
Lue lisää

 

Suomalaista palvelua
Lue lisää

 

Esitteet ja asennusohjeet
Lue lisää