Hallinto

Turner Door hallinnon yhteystiedot.

Turner Door Oy: Toimitusjohtaja

Pasi Sorvari

044 5693 800
pasi.sorvari@turner.fi

Turner Group Oy: Toimitusjohtaja

Jarno Sorvari

050 3532 363
jarno.sorvari@turner.fi

Turner Ovipalvelu Oy: Toimitusjohtaja

Tapio Kukko

044 5639 839
tapio.kukko@turner.fi

Turner-konserni: Talouspäällikkö

Leila Sorvari

050 5928 347
leila@turner.fi

Turner Door Oy: Myyntijohtaja

Jukka Matala

050 3532 362
jukka.matala@turner.fi

Turner Group Oy: Myyntijohtaja

Walter Korttinen

041 5465 899
walter.korttinen@turner.fi

Turner Ovipalvelu Oy: Myyntipäällikkö

Ville Kinnunen

044 5639 845
ville.kinnunen@turner.fi

Turner Ovipalvelu Oy: Laskutus

Tarja Isokääntä

044 5639 800
tarja.isokaanta@turner.fi

Turner Door Oy: Laskutus

Leena Sorvari

044 3457 903
leena.sorvari@turner.fi

Turner Group Oy: Laskutus

Annika Sorvari

044 5639 889
annika. sorvari@turner.fi

Turner Door Oy: IT-vastaava, Laatupäällikkö

Mikko Kukko

044 7303 613
mikko.kukko@turner.fi

 

Suomen suurin
- varma valinta!
Lue lisää

 

Suomalaista palvelua
Lue lisää

 

Esitteet ja asennusohjeet
Lue lisää