Autotallin kippiovet

Klassikko vailla vertaansa!

Turnerilta saat laadukkaat ja toimivat autotallin kippiovet. Turner-kippiovi on laadukas, eristämätön autotallinovi, jossa on ajateltu jokaista yksityiskohtaa. Kippiovi on helppo käyttää käsin ja vielä helpompi automaattisella ovenavaajalla. Tee Turner-kippioven ulkonäöstä vieläkin parempi valitsemalla sille mieleisesi väri laajasta valikoimasta värivaihtoehtoja!

Helppokäyttöiset Turner-kippiovet

Turner-kippiovet

Turner-kippiovi on helppo avata ja sulkea. Erityisesti tähän käyttöön suunnitellut vipuvarren laakerit mahdollistavat kippioven avaamisen ja sulkemisen helposti. Tehokkaat kolminkertaisilla vetojousilla varustetut jousipakat takaavat maksimaalisen käyttövarmuuden yhdessä ensiluokkaisen käyttömukavuuden kanssa.

Lue esite
  • Helppokäyttöinen avaaminen ja sulkeminen
  • Maksimaalinen käyttövarmuus
  • Useita värivaihtoehtoja
  • Useita eri avausvaihtoehtoja, myös mobiiliavaus
  • Loistava murtosuojaus

Löydä lähin

Turner-asiantuntija


Turner-teollisuusovi toimii takuulla

Pyydä tarjous!

Tarjouspyyntölomake

Turner-asiakaspalvelu

0207 330 330

info@turner.fi

Turner-edustajasi

Antti Pekkala

Oviremontit, Itä-Uusimaa

044 5639 859
antti.pekkala@turner.fi

Erik Kukko

Oviremontit, Länsi-Uusimaa

044 2614 648
erik.kukko@turner.fi

Kai Pusa

Oviremontit, Päijät-Häme ja Lappeenrannan talousalue

044 5639 837
kai.pusa@turner.fi

Jouni Lähdetniemi

Oviremontit, Pirkanmaa

044 5639 849
jouni.lahdetniemi@turner.fi

Ossi Karjula

Oviremontit, Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

044 5639 850
ossi.karjula@turner.fi

Joel Kinnunen

Oviremontit, Itä-Suomi

044 5639 890
joel.kinnunen@turner.fi

Juho Katajala

Oviremontit, Pohjois-Suomi ja Kainuu

044 5639 848
juho.katajala@turner.fi

Jukka Orhanen

Uudiskohteet, Länsi-, Keski- ja Itä-Suomi

040 5179 100
jukka.orhanen@turner.fi

Paavo Holopainen

Uudiskohteet, Pohjois-Suomi

044 5639 812
paavo.holopainen@turner.fi

Walter Korttinen

Turner Group Oy: Myyntijohtaja, Uudiskohteet, Etelä-Suomi

041 5465 899
walter.korttinen@turner.fi

Kuinka voimme auttaa?