Autotallin pariovet

Korkealuokkaiset ja kestävät materiaalit!

Autotallin pariovistamme löytyy oikea ratkaisu jokaiseen autotalliin riippumatta siitä, rakennatko uutta vai korjaatko vanhaa. Korkealuokkaisten ja kestävien materiaalien käyttö, erinomainen työn laatu sekä laajat valintamahdollisuudet saavat autotallin näyttämään ajattomalta sekä sopimaan talosi tyyliin.

Turner-pariovimallit

Turner-pariovet

Eristetyt autotallin pariovet tarjoavat hyvän lämpöeristyksen lisäksi mahdollisuuden autotallin optimaaliseen hyödyntämiseen varastotilana tai harraste- ja vapaa-ajantilana. Voit avata joko molemmat ovilehdet tai vain käyntioven aivan oman tarpeesi mukaan!

  • Hyvä lämmöneristyskyky 45 mm paksun polyuretaanieristyksen ansiosta
  • Laaja valikoima kuvioita, pintavaihtoehtoja, edulliset muut vakiovärit ja melkein kaikki RAL-värit
  • Avautuminen joko ulospäin tai sisäänpäin
  • Käyntioven ja ovilehden asennus joko oikealle tai vasemmalle
  • Murrot estävä 3-kertainen lukitus saranavahvistuksella saatavissa lisävarusteena

Löydä lähin

Turner-asiantuntija


Vaihdetaanko teillekin uusi autotallinovi?

Pyydä ilmainen mitoitus!

Tarjouspyyntölomake

Turner-asiakaspalvelu

0207 330 330

info@turner.fi

Turner-edustajasi

Antti Pekkala

Oviremontit, Itä-Uusimaa

044 5639 859
antti.pekkala@turner.fi

Erik Kukko

Oviremontit, Länsi-Uusimaa

044 2614 648
erik.kukko@turner.fi

Kai Pusa

Oviremontit, Päijät-Häme ja Lappeenrannan talousalue

044 5639 837
kai.pusa@turner.fi

Jouni Lähdetniemi

Oviremontit, Pirkanmaa

044 5639 849
jouni.lahdetniemi@turner.fi

Ossi Karjula

Oviremontit, Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

044 5639 850
ossi.karjula@turner.fi

Juho Katajala

Oviremontit, Pohjois-Suomi ja Kainuu

044 5639 848
juho.katajala@turner.fi

Jukka Orhanen

Uudiskohteet, Länsi-, Keski- ja Itä-Suomi

040 5179 100
jukka.orhanen@turner.fi

Paavo Holopainen

Uudiskohteet, Pohjois-Suomi

044 5639 812
paavo.holopainen@turner.fi

Walter Korttinen

Turner Group Oy: Myyntijohtaja, Uudiskohteet, Etelä-Suomi

041 5465 899
walter.korttinen@turner.fi

Joel Kinnunen

Oviremontit, Itä-Suomi

044 5639 890
joel.kinnunen@turner.fi

Kuinka voimme auttaa?