Autotallinovet taloyhtiöille

Taloyhtiöiden varma valinta!

Turnerilla on Suomen johtavana nosto-ovitoimittajana kymmenien tuhansien ovien kokemus suurkohteiden oviratkaisuista. Siksi Turner on varma valinta myös teidän taloyhtiöönne. Toimitamme taloyhtiön autotallinovet niin uudis- kuin saneerauskohteisiin, aina avaimet käteen -asennettuna.

Miksi Turner-ovi taloyhtiöllenne?

turvallinen ja helppokäyttöinen

voidaan varustaa automatiikalla

kaukosäätimellä mukavuutta

tiivis ja energiatehokas

yhtenäinen taloon sopiva tyyli

avaimet käteen -asennuspalvelu

Turner-asiakaspalvelu

0207 330 330

info@turner.fi

Turner-autotallinovet taloyhtiölle helposti

Toimivat autotallinovet ovat osa jokapäiväistä asumismukavuutta taloyhtiöissä. Eikä toimiva ja nykyaikainen autotallinovi ole ainoastaan mukavuuskysymys; se myös lisää turvallisuutta,säästää energiaa ja parantaa tilojen ulkonäköä.

Olipa teidän taloyhtiönne tyyliin sopiva valinta sitten nosto-ovet tai kippiovet, voitte olla varmoja siitä, että saatte käyttäjäturvalliset, energiaa säästävät ja jokapäiväistä mukavuutta tuovat autotallinovet yhdellä sopimuksella, takuutyönä!

Turner-edustajasi

Antti Pekkala

Oviremontit, Itä-Uusimaa

044 5639 859
antti.pekkala@turner.fi

Erik Kukko

Oviremontit, Länsi-Uusimaa

044 2614 648
erik.kukko@turner.fi

Kai Pusa

Oviremontit, Päijät-Häme ja Lappeenrannan talousalue

044 5639 837
kai.pusa@turner.fi

Jouni Lähdetniemi

Oviremontit, Pirkanmaa

044 5639 849
jouni.lahdetniemi@turner.fi

Ossi Karjula

Oviremontit, Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

044 5639 850
ossi.karjula@turner.fi

Juho Katajala

Oviremontit, Pohjois-Suomi ja Kainuu

044 5639 848
juho.katajala@turner.fi

Paavo Holopainen

Uudiskohteet, Pohjois-Suomi

044 5639 812
paavo.holopainen@turner.fi

Walter Korttinen

Turner Group Oy: Myyntijohtaja, Uudiskohteet, Etelä-Suomi

041 5465 899
walter.korttinen@turner.fi

Jukka Orhanen

Uudiskohteet, Länsi-, Keski- ja Itä-Suomi

040 5179 100
jukka.orhanen@turner.fi

Joel Kinnunen

Oviremontit, Itä-Suomi

044 5639 890
joel.kinnunen@turner.fi

Joustava rahoitus

Meiltä saat koko oviremontin tarvittaessa edullisella rahoituksella ja maksat juuri sinulle sopivissa kk-erissä. Muistathan myös, että oviremontin työnosuudesta voit tehdä verotuksessa kotitalousvähennyksen. Kysy rahoituksesta ja kotitalousvähennyksestä tarkemmin lähimmältä Turner-asiantuntialta!

Löydä lähin

Turner-asiantuntija


Varaosia vailla? Tarjouksia tutkimassa?

Turner verkkokauppa

Verkkokauppaan

Turner verkkokauppa

Verkkokauppaan

Kuinka voimme auttaa?