Myynti: Ikkunat

Turner-asiantuntijat. Kaikissa kodin ikkuna-asioissa!

Ikkunamyynti saneerauskohteet

 

Pohjois-Suomi ja Kainuu

Juho Katajala

044 5639 848
juho.katajala@turner.fi

 

 

Keski-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

Ossi Karjula

044 5639 850
ossi.karjula@turner.fi

 

 

Keski-Suomi

Niko Kollani

044 5639 858
niko.kollani@turner.fi

 

 

Itä-Suomi

Joel Kinnunen

044 5639 890
info@turner.fi

 

 

Pirkanmaa

Jouni Lähdetniemi

044 5639 849
jouni.lahdetniemi@turner.fi

 

 

Päijät-Häme ja Lappeenrannan talousalue

Kai Pusa

044 5639 837
kai.pusa@turner.fi

 

 

Itä-Uusimaa

Antti Pekkala

044 5639 859
antti.pekkala@turner.fi

 

 

Länsi-Uusimaa

Erik Kukko

044 2614 648
erik.kukko@turner.fi

 

 

Varsinais-Suomi

Turner myynti

0207 330 330
info@turner.fi

 

 

Suomen suurin
- varma valinta!
Lue lisää

 

Suomalaista palvelua
Lue lisää

 

Esitteet ja asennusohjeet
Lue lisää